HUDBA S DUŠÍ LIVERPOOLU

So Fine je pražský rock & popový band, v jehož čele stojí charismatický zpěvák z anglického Liverpoolu Ged Maloney.
Kapela má v repertoáru to nejlepší z anglo-americké hudby od šedesátých let až po současnost, od rocku až po country - Beatles, U2, R.E.M, Sting, Dire Straits, Johnny Cash a mnoho dalších, ale také vlastní autorské skladby, které nedávno představila jako host na turné Miro Žbirky "Abbey Road Night".
So Fine nyní vystupuje také s novým programem "U2 TRIBUTE" sestávajícím výhradně ze skladeb irské legendární kapely U2. S anglickým frontmanem v čele a svou jedinečností interpretace hudby této kapely se jedná o unikátní U2 Tribute působící v České Republice.
   SO FINE JE
GED MALONEY (kytara, zpěv) - zpěvák a skladatel vyrostl v Anglii v Runcornu poblíž Liverpoolu, kde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír. Již ve svých 21 letech se svou kapelou Pulse pravidelně koncertoval ve slavném Cavern Clubu. Postupem času procestoval Ged s kapelou celou Anglii, hrál také v Irsku, Austrálii, na Novém Zélandu, v Německu či Rakousku. Nakonec zakotvil v České Republice, kde založil kapelu So Fine.
ONDŘEJ TOUL (kytara, zpěv) - pochází z Pelhřimova, kde navštěvoval Základní uměleckou školu. Působil např. ve skupinách ToulBox, ExExperience Hendrix Revival, Petr Poláček & Iluze, Bad Name a dalších. V současné době vystupuje kromě So Fine také se svým sólovým programem. Věnuje se komponování a produkci autorské hudby.
ROSTISLAV MÁCA (baskytara) - pochází z Dačic. V Praze studoval u Petra Pavlíka, Richarda Scheuflera či Vladimíra "Gumy" Kulhánka. Působil v jazzových formacích Ad Lib Combo a Juice Big Band, crazy-funkové kapele Mikiho Pupík a v roce 2002 zakládá svoji kapelu Atarés, ve které se dodnes věnuje latino a kubánské hudbě. vystupuje také se zpěvačkou Petrou Hapkovou, salsovou skupinou Caribe či mexickou Mariachi Azteca.
MILOŠ NOVÁK (bicí nástroje) - pochází z Chebu. Po čtyřech letech hry na klarinet V ZUŠ přesedlal na bicí soupravu. Kromě ZUŠ docházel do rockové školy MLEJN k Pavlovi Razímovi. Působil v kapelách Horváth band, Frenzy, Vlasta Horváth, Blues Roberta Slezáka či Lahvátor.
     
MANAGEMENT / BOOKING:
ROSTISLAV MÁCA
TEL.: +420 604 892 103
rostamaca@seznam.cz
WEBSITE DEVELOPED BY © 2015 SUNFACTORY